Terapia fotobiodynamiczna PDT

W SKYMEDIC wierzymy w siłę terapii łączonych. Są one niezbędne do uzyskania bardzo dobrych i trwałych efektów klinicznych w terapiach estetycznych.
Nasze zestawy zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć niezbędne uzupełnienie do wszystkich zabiegów przeprowadzanych przez Ekspertów. To idealna synergia preparatów wysokiej jakości, dająca efekt na 360°.

Skinox Wrinkles

Skin ox Wrinkles stymuluje procesy neokolagenezy i w znaczący sposób naprawia uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Jako główne wskazania możemy wymienić regenerację skóry i terapię zmarszczek.

Skinox Blemish

Skinox Blemish jest wskazany przy terapii skór trądzikowych, o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki produkcji tlenu singletowego działa silnie przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo.

Skinox Dark Spots

Skinox Dark Spots jest preparatem silnie depigmentującym przebarwienia różnego pochodzenia. Działa na różnych poziomach powstawania i metabolizmu melaniny, dzięki temu możemy z powodzeniem pozbyć się plam soczewicowatych, melasmy, przebarwień pozapalnych.

Skinox Redness

Skinox Redness to terapia dedykowana osobom z problemem trądziku różowatego w różnych fazach aktywności (I-IV). Zaopatruje komórki
w wapń, działa przeciwzapalnie, pomaga zniwelować nerwice naczynioruchową.