Nutriceutyki

Udowodniono naukowo, że prawidłowe odżywienie ma wpływ na zdrowie, ale także na stan skóry. Nawet dobrze zbilansowana dieta, nie jest w stanie zaopatrzyć organizmu w wszystkie niezbędne mu komponenty. Z tego powodu należy uzupełniać braki w witaminach, mikroelementach i aminokwasach.

Nutriceutyki to nowoczesny koncept torii piękna, łączy w sobie zestawienie preparatów doustnych skomponowanych z bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego, optymalizują pracę komórek, hamują przedwczesne starzenia, chronią przed promieniowaniem, wzmacniają włosy i paznokcie.
Jest to potężna broń, pozwalająca uzyskać dobre efekty widoczne na skórze, jaki i ogólnoustrojowo.

W SKYMEDIC jesteśmy ekspertami w produkcji i opracowywaniu nutriceutyków, bazujemy na badaniach klinicznych, tak aby zmaksymalizować bezpieczeństwo i skuteczność preparatów. Dzięki naszym wysoce przetestowanym formułom, spełniamy oczekiwania terapeutyczne w dermatologii i traumatologii.

Colagenox

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka 1 saszetki dziennie, działa jako prekursor kolagenu, stymuluje proces odbudowy, pobudzając skórę do działania. Staje się to kluczowy krok przy zabiegach stymulujących skórę jak: zabiegi laserowe, Hi-Fu, karboksyterapia, PRP

Hyalurox

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka preparatu Hyalurox pomaga zapobiegać utracie wody, przez stymulację produkcji kwasu hialuronowego. Przedłuża działanie wypełniacza utrzymując go w skórze znacznie dłużej.

Fotoskinox

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka 1 tabletki pomaga zapobiegać kancerogennym mutacjom komórek skóry. Stanowi skuteczną fotoprotekcję, jak i uzupełnienie niezbędnych antyoksydantów.

Hairox Plus

Odżywienie skóry od wewnątrz: Hairox Plus działa wielopoziomowo: inhibitor 5α-reduktazy, redukcja stanu zapalnego, zwiększenie mikrocyrkulacji kapilarnej, zwiększenie odporności organizmu na wolne rodniki.