Nutriceutyki

Udowodniono naukowo, że prawidłowe odżywianie ma nieoceniony wpływ na zdrowie oraz stan skóry. Nawet dobrze zbilansowana dieta nie jest w stanie zaopatrzyć organizmu w wszystkie niezbędne komponenty. Z tego powodu należy uzupełniać braki witamin, mikroelementów i aminokwasów.

Nutriceutyki to nowoczesny koncept torii piękna, który łączy zestawienie preparatów doustnych skomponowanych z bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego. Wpływa na optymalizację pracy komórek, hamuje przedwczesne starzenie, chroni przed szkodliwym promieniowaniem oraz wzmacnia włosy i paznokcie. Odpowiednia suplementacja pozwala uzyskać bardzo dobre efekty widoczne na skórze i ogólnoustrojowo.

SKYMEDIC jest ekspertem w produkcji i opracowywaniu nutriceutyków. Bazujemy na badaniach klinicznych w celu zmaksymalizowania bezpieczeństwa i skuteczności preparatów. Dzięki naszym innowacyjnym formułom, spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów.

Colagenox

Preparat niezbędny do regeneracji i zwiększenia elastyczności skóry. Formuła zawiera wysokie stężenie aminokwasów: glicyny, proliny i lizyny oraz witaminę C.

Hyalurox

Preparat zapewniający nawilżenie skóry i działanie przeciwstarzeniowe. Formuła łączy prekursory kwasu hialuronowego, witaminę C i bioflawonoidy cytrusowe.

Fotoskinox

Preparat zapewnia nawilżenie skóry oraz ochronę przed promieniowaniem widzialnym i podczerwonym o udowodnionej skuteczności. Formuła łączy antyoksydanty najnowszej  generacji.

Hairox Plus

Preparat zapewnia kompletną kurację łysienia androgenowego. Formuła zawiera składniki aktywne i kompleks odżywczy, które maksymalizują regenerację i wzrost włosów.