HR3-Hair Revolutionary Method

Bardzo dobrze znany jest wpływ diod LED (Light Emitting Diodes) na stymulację komórek w różnych obszarach skóry. Badania dermatologów i trychologów o międzynarodowej renomie określiły skuteczność, jaką można otrzymać stosując terapię LLLT:
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26690359,
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26690359.

Do dziś zabiegi na włosy odbywały się tylko w specjalistycznych klinikach, ale HR3 pozwala nam leczyć wypadanie włosów kobiet i mężczyzn w domu lub w dowolnym innym miejscu. HR3 został zaprojektowany jako czapka, która umożliwia wygodną i łatwą terapię wypadania włosów w domu. Składa się z miękkiego i elastycznego silikonu, nadaje się do długich i krótkich włosów.

To urządzenie ma unikalne na rynku funkcje, a jego stosunek jakości do ceny jest znacznie lepszy niż w przypadku innych produktów, które pojawiają się na rynku, na przykład: Capillus lub LedHair. HR3 zapewnia profesjonalną kurację zarówno w gabinecie profesjonalisty, jak i w domu pacjenta. Składa się z 246 diod LED, powszechnie znanych jako LLLT (Low Level Laser Therapy). Ta konkretna liczba diod ma zapewnić jednorodne rozproszenie energii na leczonym obszarze.