Mezoterapia igłowa Meso Ox

Meso ox PPC

Formuła, która łączy dwa składniki aktywne o specyficznym działaniu klinicznym. Fosfatydylocholina wraz z deoksycholanem sodu są odpowiedzialne za lizę adipocytów oraz eliminację lipidów w nich zawartych. Zaleca się stosowanie preparatu w terapii wraz z Meso ox Slimming, który odpowiedzialny jest za transport i wspomaganie wydalania lipidów.

Meso ox Slimming

Składniki zawarte w preparacie mają silnie drenujące właściwości. Kiedy następuje liza komórek tłuszczowych w wyniku zabiegu lipolizy iniekcyjnej bądź innego zabiegu tego typu, zapewniają transport i drenaż metabolitów. Lipidy wydalane są z organizmu za pomocą naturalnych mechanizmów.

Meso ox Firming

Preparat do terapii skóry wiotkiej. Połączenie DMAE z aminokwasami takimi jak: karnozyna, prolina i walina napina włókna elastylowe, co skutkuje wzrostem napięcia skóry. Może być z powodzeniem stosowany wspomagająco w terapii wyszczuplającej.

Meso ox White

Składniki aktywne w jakości iniekcyjnej do terapii hiperpigmentacji różnej genezy, jak : melasma, przebarwienia pozapalne czy polekowe. Kombinacja składników takich jak: kwas azelainowy, kojowy oraz glutation działa na melanocyt, inhibitując melanogenezę.

Meso ox Stretch marks

Produkt do terapii rozstępów. Kwas hialuronowy działa silnie nawilżająco, DMAE napina skórę, a karnozyna, walina, tokoferol i retinyl stymulują komórki do produkcji kolagenu i elastyny.Stosujemy z innymi preparatami z gamy Meso ox.

Meso ox Aminoacids

Preparat łączy różne aminokwasy, których funkcją jest zregenerowanie komórek skóry. Kompozycja składników aktywnych stworzona w celu wzmocnienia połączeń międzykomórkowych oraz odżywienia fibroblastów. W efekcie dochodzi do wzmożonej produkcji włókien kolagenowych.

Meso ox Vitamin

Zapobieganie i terapia skóry z wczesnymi oznakami starzenia oraz stresem oksydacyjnym. Składowa i baza do innych terapii Meso ox.

Meso ox Antiaging

Formuła ta działa terapeutycznie w starzeniu skóry. Witamina C, czyli kwas askorbinowy zapewnia skórze efekt “flash”, w połączeniu z waliną i proliną. Rutyna zapewnia odpowiedni drenaż limfatyczny oraz odprowadzenie złogów toksyn, zmagazynowanych w komórkach.

Meso ox Hyal

Preparat na bazie kwasu hialuronowego do terapii skór pozbawionych blasku, silnie odwodnionych i zniszczonych w procesie fotostarzenia.

Meso ox Hair

Zapobieganie i terapia łysienia: androgenowego, telogenowego, W s p o m a g a leczenie łupieżu, ŁZS oraz innych schorzeń na podłożu łojotokowym.