Medycyna Estetyczna

Ledsmedical

Urządzenie do terapii LLLT, możemy stosować ją jako samodzielny zabieg lub jako terapia łączona z fotoaktywatorem. Daje bardzo dobre efekty kliniczne w terapiach różnych schorzeń skóry.

Dioxage: Karboksyterapia medyczna

Dioxage to system medyczny do praktycznie bezbolesnej karboksyterapii, dzięki zaawansowanej technologii składającej się z podgrzewanego gazu, z kontrolą ciśnienia i przepływu. Dioxage to praktyczna i użyteczna platforma, sterowana cyfrowo przez programator zawarty w urządzeniu. Wyróżniają ją dwa automatyczne programy i dwa jednoczesne wyjścia gazu.

HR3-Hair Revolutionary Method

Bardzo dobrze znany jest wpływ diod LED (Light Emitting Diodes) na stymulację komórek w różnych obszarach skóry. Badania dermatologów i trychologów o międzynarodowej renomie określiły skuteczność, jaką można otrzymać stosując terapię LLLT (www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26690359 lub www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26690359)

FOTOAGE, pierwsza na świecie elastyczna maska LED do terapii LLLT

Unikalna technologia HDD.
HDD lub inaczej High Density Diode to światło o, o wiele większej mocy w porównaniu ze standardowym LED. Może koncentrować większą ilość energii w większym obszarze zabiegowym. Jest również emitorem czystego światła monochromatycznego, w przeciwieństwie do innych chromoterapii. Dlatego jest najnowocześniejszym i najbardziej efektywnym urządzeniem na rynku.