FOTOAGE, pierwsza na świecie elastyczna maska LED do terapii LLLT

Unikalna technologia HDD.

HDD lub inaczej High Density Diode to światło o, o wiele większej mocy w porównaniu ze standardowym LED. Może koncentrować większą ilość energii w większym obszarze zabiegowym. Jest również emitorem czystego światła monochromatycznego, w przeciwieństwie do innych chromoterapii. Dlatego jest najnowocześniejszym i najbardziej efektywnym urządzeniem na rynku.

Programy

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 584 Hz (Nogier Frequency)

Charakterystyka długości światła

Skin ox

Połączenie Fotoage + Skin ox to filary leczenia oparte na tlenie, świetle i środku fotodynamicznym.

Skin ox Wrinkles

Skin ox Wrinkles stymuluje procesy neokolagenezy i w znaczący sposób naprawia uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Jako główne wskazania możemy wymienić regenerację skóry i terapię zmarszczek.

Skinox Blemish

Skinox Blemish jest wskazany przy terapii skór trądzikowych, o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki produkcji tlenu singletowego działa silnie przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo.

Skinox Dark Spots

Skinox Dark Spots jest preparatem silnie depigmentującym przebarwienia różnego pochodzenia. Działa na różnych poziomach powstawania i metabolizmu melaniny, dzięki temu możemy z powodzeniem pozbyć się plam soczewicowatych, melasmy, przebarwień pozapalnych.

Skinox Redness

Skinox Redness to terapia dedykowana osobom z problemem trądziku różowatego w różnych fazach aktywności (I-IV). Zaopatruje komórki w wapń, działa przeciwzapalnie, pomaga zniwelować nerwice naczynioruchową.