FOTOAGE

Unikalna technologia HDD

FOTOAGE to pierwsza na świecie elastyczna maska LED do terapii LLLT. Umożliwia leczenie schorzeń skóry na trzech obszarach zabiegowych niezależnie, dzięki wysoce elastycznemu materiałowi urządzenia, który dopasowuje się do krzywizn twarzy, szyi i dekoltu. Terapia fotobiodynamiczna FOTOAGE stanowi nieinwazyjną technikę opartą na stymulacji naturalnych procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry.

Urządzenie emituje światło HDD (High Density Diode), które charakteryzuje się większą mocą w porównaniu ze standardowym LED. Koncentruje dużą ilość energii na całym obszarze zabiegowym. FOTOAGE jest emitorem czystego światła monochromatycznego, dlatego jest najnowocześniejszym i najbardziej efektywnym urządzeniem do fototerapii na rynku.

Programy

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 73 Hz (Nogier Frequency)

Energia pulsacyjna 584 Hz (Nogier Frequency)

Charakterystyka długości światła

Skinox

Urządzenie FOTOAGE i preparaty Skinox to filary terapii fotobiodynamicznej PDT.

skinox. Wrinkles

Skinox Wrinkles stymuluje procesy neokolagenezy i w znaczący sposób naprawia uszkodzenia skóry spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Preparat jest wskazany do terapii zmarszczek i regeneracji skóry.

skinox. Blemish

Skinox Blemish jest wskazany do terapii skóry trądzikowej o różnym stopniu zaawansowania. Wpływa na produkcję tlenu singletowego, który działa silnie przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

skinox. Dark Spots

Skinox Dark Spots jest preparatem silnie depigmentującym przebarwienia różnego pochodzenia. Działa na wszystkich etapach powstawania i metabolizmu melaniny, dzięki czemu niweluje plamy soczewicowate, melasmy czy przebarwienia pozapalne.

skinox. Redness

Skinox Redness to preparat dedykowany osobom borykającym się z problemem trądziku różowatego w różnych fazach aktywności (I-IV). Zaopatruje komórki w wapń, działa przeciwzapalnie i pomaga zniwelować nerwicę naczynioruchową.