Kits 360

W SKYMEDIC wierzymy w siłę terapii łączonych. Są one niezbędne do uzyskania bardzo dobrych i trwałych efektów klinicznych w terapiach estetycznych.
Nasze zestawy zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć niezbędne uzupełnienie do wszystkich zabiegów przeprowadzanych przez Ekspertów. To idealna synergia preparatów wysokiej jakości, dająca efekt na 360°.

Colagenox Kit

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka 1 saszetki dziennie, działa jako prekursor kolagenu, stymuluje proces odbudowy, pobudzając skórę do działania. Staje się to kluczowy krok przy zabiegach stymulujących skórę jak: zabiegi laserowe, Hi-Fu, karboksyterapia, PRP

Hyalurox Kit

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka preparatu Hyalurox pomaga zapobiegać utracie wody, przez stymulację produkcji kwasu hialuronowego. Przedłuża działanie wypełniacza utrzymując go w skórze znacznie dłużej.

Fotoskinox Kit

Odżywienie skóry od wewnątrz: Dzienna dawka 1 tabletki pomaga zapobiegać kancerogennym mutacjom komórek skóry. Stanowi skuteczną fotoprotekcję, jak i uzupełnienie niezbędnych antyoksydantów.

Hairox Kit

Uzupełnienie 360º do zabiegów na włosy w klinice: po PRP i przeszczepie włosów. Idealna synergia 360º wysokiej jakości nutrikosmetyków i kosmetyków, aby zapewnić dobre i trwałe rezultaty. Wskazany w łysieniu androgenowym.